FACONNABLE 2256/E216/53
239
Σε απόθεμα
Κωδικός προϊόντος: PRD-01-000603537 Κατηγορίες: , , Ετικέτες: ,
Περιγραφή
ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ
Φύλο: Αντρικό
Size: M
Σχήμα: Ορθογώνιο  – Πλήρες Πλαίσιο
Σκελετός: Ταρταρούγα Καφέ – Μπεζ – Ασημί (Λεπτομέρειες)
Υλικό Σκελετού: Acetate 100% – Μέταλλο (Λεπτομέρειες)
Μέγεθος Φακού: 53mm
Μέγεθος Βραχίονα: 148mm
Μέγεθος Γέφυρας: 20mm