PRADA 17WS/1425S0/49
439
Αυτά τα γυαλιά ηλίου από acetate έχουν υπερμεγέθη σχεδιασμό και μεγάλους όγκους
Σε απόθεμα
Κωδικός προϊόντος: PRD-01-000794354 Κατηγορίες: , , Ετικέτα:
Περιγραφή
ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ
Φύλο: Unisex
Σχήμα: Cat-eye
Σκελετός: Λευκός
Φακός: Μαύρος
Φίλτρο:
100% UVA / UVB προστασία
Υλικό Σκελετού: Acetate
Μέγεθος Φακού: 49mm
Μέγεθος Βραχίονα: 145mm
Μέγεθος Γέφυρας: 20mm