TOM FORD 0788A/53F/
394
Γυναικεία Γυαλιά Ηλίου TOM FORD 0788A (/53F/) διαθέτουν παραλληλόγραμμο σχήμα, κομψό σκελετό acetate σε χρώμα ταρταρούγας – Havana σκούρα και χρυσό T logo στις άκρες. Στα ακροβραχιόνια υπάρχει το TOM FORD πάνω σε στρογγυλή χρυσή πλακέτα και καφέ ντεγκραντέ φακούς Polycarbonate για 100% UVA προστασία από τις βλαβερές ακτινοβολίες.
Εξαντλήθηκε
Εξαντλημένο
Κωδικός προϊόντος: PRD-01-000754402 Κατηγορίες: , , Ετικέτα:
Περιγραφή
ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ
Φύλο: Γυναικείο
Size: L
Σχήμα: Παραλληλόγραμμο – Πλήρες Πλαίσιο
Σκελετός: Havana Σκούρα – Ταρταρούγα
Φακός: Καφέ Ντεγκραντέ
Υλικό Σκελετού: Acetate 100% (Κοκάλινος)
Φίλτρο: Κατ. 3 – 100% UVA/UVB Προστασία
Μέγεθος Φακού: 56mm
Μέγεθος Βραχίονα: 140mm
Μέγεθος Γέφυρας: 18mm